Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hátam közepe alatt kicsivel...

A hátam közepe alatt kicsivel hajoláskor és homorításkor feszítőfájdalom, amely sokszor éles is tud lenni függően, hogy mennyire hajlok előre és/vagy homorítok miért?

Figyelt kérdés

Két éve szenvedek előboltosulástól, amely panaszt okoz fáj tőle a bal farpofában sokszor feszít szúr stb, járok gyógytornára hol kisebb nagyobb kihagyásokkal, most újra van 12 alkalmam, de kezeltek már keresztcsontizület gyulladással is. (ehhez beszedtem a megfelelő gyógyszereket javult, de nem múlt el)


a kérdésben említett probléma előtt gond nélkül tudtam sporotlni, a fenékben lévő fájdalom ellenére is mostmár azt sem tudok elég kétségbe vagoyk esve, az első gyógytornászok azt mondták folytaqssam a mckenzy féle folyamatos visszatoilásokat (cobrapóz),amelyet csináltam is lehet túlzásba is vittem ezek után kezdtek elkezdődni a fájdalmaim, amellyel már most nem tudok mitkezdeni nem javul.. mit tudok ezzel kezdeni? Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. jún. 27. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, hát ezt a hátam közepére sem kívánnám.
2023. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!