Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire kell...

Szerintetek mennyire kell aggódjak ha a az felsó lábcombomon? azt hiszem begyuladt egy anyajegyek és az egész lábamban fájdalmat olyan nyomásos izomlazas érzés van, továbbra nembirok

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 18:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah és zsibbadást érzek
2023. júl. 1. 18:56
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz.
2023. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy patikus adott rá krémet de nem segített...
2023. júl. 1. 18:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt anyajegy, akkor bőrgyógyászt keress.
2023. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Multholnapban voltam dermatologusnal és azt mondta hogy ki kell vetetni és mintát venni, csakhogy akkor abba maradt a gyulladás és a rengeteg dolog miatt elfeledkeztek róla...

Most megint szarban vagyok mert sikerült megsértenem és megint begyuladt és most július 20.ig megyek külföldre dolgozni egy cégtől úgy hogy már minden elvan intézve.......

2023. júl. 1. 19:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt már említettem hogy vettem rá krémet, de hirtelen nem sokat segít, szerintetek ha rendszeresen kenegetnem elmúlhat egyenlőre és amint haza érek máris orvoshoz fordulók!
2023. júl. 1. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Előbb kellene orvoshoz eljutnod, mint ahogy külföldre mennél.

Ha csak kenegeted is elmúlhat, de az is lehet, hogy rosszabb lesz. Ha kint kell vele orvoshoz menned, az sokkal többe fog kerülni.

2023. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van betegbiztosítóm, és kaptam orvosi biztosítást is
2023. júl. 1. 19:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Véletlenül se menj orvoshoz! Inkább gyógyszertárba meg ide írogass! Július 20-ig még van 19 nap. Nmaz elég arra, hogy kivizsgáljanak.
2023. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Írtam hogy multholnapban kivizsgálták de én hülye elfelejtettem kivetetni és ezenhéttől amióta rámjött meg nem tudtam bejutni a sebészhez hogy kivegye...

A gyógyszertárban kérdeztem mit ajánlonak rá így kaptam krémet és elolvastam a használatit nyilván és csak egy kicsit, de segít

2023. júl. 1. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!