Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés felébredni...

Milyen érzés felébredni altatásból műtét után?

Figyelt kérdés

A filmekben azt szoktam látni hogy be van állva a páciens, alig tud magáról.

Szájsebészeti műtétem lesz, gondolom egy adag fájdalomcsillapítóval megfűszerezve plusz az altatás


2023. jún. 13. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Általában kellemetlen élmény. Minden ember másképp reagál, valaki hosszan ébredezik és nem izgatja magát, valaki gyorsan éber lesz és idegeskedik a műtét sikerén.
2023. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A párom azt mondta, hogy félrebeszéltem - ebből sem emlékszem semmire, nekem sima ébredésnek tűnt
2023. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima ébredés volt, úgy emlékszem.
2023. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sima ébredés volt

Viszont maga az altatás nemvolt kellemes nekem

Az altatot venan keresztul kaptam

Elsonek elkezdtem szedulni minden forgott,utana homalyosodni kezdett a latasom vegul elaludtam

2023. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon fáradt voltam.


Felulésen kívül pár óráig nem szabad semmit csinálni. Szóval nem lehet sétálni, de az ember nem is érzi hogy akarna.


Kicsit olyan zavart állapot, mintha 2 napja nem aludtál volna, és végre sikerül de valaki felkolt

2023. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészen furcsa volt. Nekem kéz műtétem volt, és egészen furcsa volt az egész ébredés. Ilyen "villanások" vannak meg az ébredési folyamatból, aztán még vagy 2-3 órán keresztül teljesen zavart voltam, de leginkább aludtam tovább.
2023. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem emlékszem rá amikor felébresztettek, sok idő kiesett, még sokáéig aludtam utána és amikor felébredtem azt mondták a szobatársaim, hogy álmomban kikeltem az ágyból és lepisiltem a földre, nagyon ciki volt.
2023. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nem szabad felkelni setalni mi van ha pisilnem kell?
2023. jún. 13. 16:03
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező - hívod az ügyeletes nővért, és az odarakja a kacsát. Ha gégeműtét, vagy egyéb okok miatt néma vagy, akkor erre szoknak gondolni, és kitalálják a problémádat.
2023. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Mondjuk csak nem kell, ha már ugysem lehet inni elozo estetol…
2023. jún. 13. 16:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!