Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen Shake-eket tudok...

Milyen Shake-eket tudok venni, amitől hízni lehet?

Figyelt kérdés
Van valakinek olyan ami bevált? Szeretnék hízni régota. Olyan shakeet, vagy barmi “port” szeretnék venni de eddig nem talaltam.

2023. júl. 1. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Tejszín banán tej kis kanal olivaolaj

Sokkal hatasosabb mennyit szeretnél hizni?

2023. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jelenleg 47 vagyok, es 10kilo lenne a cel, de azt hiszem az meg messze van :)
2023. júl. 1. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bírom amikor az emberek azt hiszik megisznak valami "port" és varázslat történik. Hát nem történik...
2023. júl. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Léteznek tápszerek felnőtteknek is:


[link]

2023. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan, kalória pluszban és probléma megoldva. Nem shake-et kell inni, hanem rendesen kajálni.
2023. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom 1,4esnek, megnezem!

5osnek csak annyi, h ez olyan mint akik tulsulyosak, nekik is csak nem szabadna enni ennyi erovel. De ott is vannak kulonfele taplalek kiegeszitok, amik segitenek a fogyasban :)

2023. júl. 2. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:

#22:52

Hát azok is csak azt hiszik megisznak valami port és tádám lefogynak... Hát nem fognak.

Egyszerű:

kalóriadeficit = fogyás

kalóriatöbblet = hízás

Ami nem mindegy, hogy a a kalóriát hogyan viszed be.

2023. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha megengedheted magadnak, akkor Nutricia nutridrink, abból is lehetőleg a Max, mert az gazdaságosabb, 300ml-es és 720 kalória egy palack. Patikában lehet kapni. De akár jófogásról is rendelhetsz, rendszeresen raknak fel emberek hirdetéseket, amiben nutridrinket adnának el, ami rajtuk maradt. Többnyire elég jó áron kínálják, a patikai ár töredékéért.

Én ezt szoktam javasolni az ilyen kérdéseket feltevőknek:D

2023. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!