Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha furcsa...

Mit lehet tenni ha furcsa ennxire furcsa szag árad belőlem?

Figyelt kérdés

3-4hónapja kezdődött,valami hihetetlenül rossz kellemetlen szag árad a lábamból ha el kezd izzadni.

Szinte nem is tudom mihez hasonlitani ezt a szagot!

Olyan valami savanyú keserű szerű szag ez.

Nem szimpla láb szag.

Elsőnek meg ilyedtem nagyon,el is mentem vele a bőrgyógyászatra.


Ott megnézték,azt mondták nincs vele semmi baj,nem is gombás,de azért vehetek rá canestent ha gomdolom.


Vettem is,kentem rá napi 2x,reggel este mosom ecetes vizbe is,de szinte semmit nem használ.

Szódabikarbonát vettem rá,még úgy ahogy az megszünteti a szagot egy darabig,ameddig persze át nem izzadja azt is.

Szóval,ha a canesten az ecetes áztatás de még csak a szódabikarbóna is ideig óráig használ mi lehet a megoldás??

Esetleg valakinek valami házi megoldás praktika!


Egyébként gombásodás elleni hintőport is vettem,de 1óra hossza alatt azt is átizadja a lábam!Főleg ennyire melegben.



25éves férfi vagyok.


2023. júl. 2. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a cipődet szellőzőre, a zoknijaidat pamutra, a mosószeredet/öblítődet is arra a márkára, amivel nem volt gondod.
2023. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 4hónapból felét szandába és papucsba töltöm.A mosószer maradt a régi ami jól be is vált ezért kb 3éve azt használom.Eceten kivül valami jó bevált módszer esetleg készitmény izzadás ellen?
2023. júl. 2. 18:24
 3/5 qborka ***** válasza:
Hélia d lábsray,ha még van,vagy más márka lábizzadásra.
2023. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kóros izzadásra helyi botox injekciót szoktak használni. Formalinos lábfürdő (heti 1-2 alkalommal) viszont nemcsak a gombásodás ellen jó, de kicserzi, elszarusítja a bőr felső rétegét is.
2023. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!