Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 2 éve hogy kvantiaxot...

Csilla92 kérdése:

Lassan 2 éve hogy kvantiaxot és Reagilát kell szednem, és azóta sajnos híztam 20 kgt, sokan mondják hogy eltorzul az arcom ahogy hízom és sokszor éhségérzetem van tőlük, van valamilyen szer hogy ne legyen éhség érzetem?

Figyelt kérdés
Volt hogy abba hagytam a gyógyszerek szedését de nem éreztem jól magam tőle, és sokan kérik hogy hagyam abba a gyógyszerek szedését de nem fogom aztán én vagyok az idióta stb..

2023. júl. 2. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvosod tud segíteni gyógyszercserével. Én olanzapintól híztam hirtelen 3 hónap alatt 12 kilót amíg kórházba feküdtem. Lecserélte explemedre, azóta nincs ilyen gondom 🙂
2023. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A reagila elvileg nem hízlal vagy nem annyira, én szedtem 4,5 mg-ot, és mellé 600 mg seroquelt, (ugyanaz a hatóanyag mint a kventiax), most, hogy felvittük maxra a reagilát és a seroquelt le 200-ra, kezdek fogyni! Pont a hízás miatt variáltunk!. Eddig híztam több mint 40 kilót a sok év sok antipszichotikumtól. Igaz eleinte még anorexiás voltam 36 kiló, ami elmúlt, tehát nem mérvadó.
2023. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!