Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1-2 alkalom szolárium káros ?

1-2 alkalom szolárium káros ?

Figyelt kérdés
Idén nem barnultam pedig minden évbe jól lebarnulok. Szeretnék egy kis színt magamnak. 1-2 alkalom okozhat kárt illetve több anyajegyet?

2023. júl. 3. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják a különbséget az anyajegy és a pigmentfolt között.
2023. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem káros, sőt nagyon is jó! Nekem véglegesen eltüntette a begyulladt komedókat, pattanásokat, amin amúgy se kozmetikus, se kenceficék nem segítettek! Szinte folyamatosan nyomkodhattam őket, csokorban jöttek ki, némelyike szabályosan ropogott, volt hogy a tükrön koppant. Minden harmadik nap fél óra, ennek egyszer s mindenkorra vége!
2023. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-nek igazat adok.


Nekem is (ha nem is mindet) de eltűntette a pattanásokat. Így nyár elején elmegyek néhány alkalommal, ezért nem is égek meg rögtön a napon és bátrabban tudok félmeztelenül jönni-menni, ami amúgy is jót tesz a pattanásos bőrnek.

2023. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12.

Ez stimmel, de ez nem a szolárium érdeme, ha hanem a (mesterséges, meg természetes) napsugárzásé.

2023. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!