Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a random véraláfutáso...

Mik ezek a random véraláfutások rajtam? Mehetek ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés

Főleg a combomon a combom hátulján ilyen elég nagy és piros véraláfutások jelennek meg valamikor ok nélkül valamikor pedig vakarózás után. Ezek sose fájnak csak nagyon csúnyák. És nehezen múlnak el. Hogy mulaszthatom el őket? Fordulhatok ezzel orvoshoz?

Mi lehet ez? 16 l



2023. júl. 7. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Fekete nadálytő krémmel kenheted esetleg. De elmúlik magától. Ha erősebben megvalarom, nekem is van, hogy csúnya véraláfutásos lesz.
2023. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez valamilyen betegségre is utalhat, csak nem tudom melyikre.Nyugodtan fordulj háziorvoshoz.
2023. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen utalhat betegsegre. Kis vakarástól nem lehet lila folt. Szerintem mutasd meg a háziorvosnak..kerüld el a nagyobb hajd, megnyugtathatod magad ezzel
2023. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet kis vakarástól lila folt, miert ne lehetne?

Elmehetsz vérvetelre kerdező, az amúgy sem árt időnként, de ha komoly baj lenne, akkor nem valószínű, hogy csak egy helyen lennének véraláfutások.

2023. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fekete nadálytő krémet pedig majd kiprobálom
2023. júl. 9. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!