Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azi Sandoz 500 mg vélemények?

Azi Sandoz 500 mg vélemények?

Figyelt kérdés
3 darabos Azi Sandoz 500 mg gyógyszert kaptam! Valaki szedett már ilyet? Vélemények?

2023. júl. 12. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szedtem. Mivel antibiotikum, ezért valószínűleg bacid van tehát enélkül nem nagyon fogsz meggyógyulni.

Szedd be és fontos hogy 3 napig, es mind a harmat, akkor is ha jobban vagy

2023. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1/1


Nem volt tole semmi bajod? Eleg szarul erzem magam miota beszedtem. Lehet hogy csak ra stresszeltem az olvasott velemenyekre.. 3 hete tarto kohiges miatt irta fel az orvos egyebkent. Nincs mas vaj csak eleg kemenyen kohogok van amikor szaraz kohoges van amikor felszakad.

2023. júl. 12. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden antibiotikumnak van mellekhatasa. Egy masiktol nekem pl mindig huvelygombam lett, azota kapom pont az asi sandozt ha kell.


Ha a gyomrod fajy szedj melle valami probiotikumot.

Illetve osszessegeben segithet ha jo sok zoldseget, savanyitott dolgokst eszel hogy picit rendbetegye a beleid, felszivodjanak a vitaminok.

Foleg ha nem vagy hozzaszokva az antibiotikumokhoz akkor erezheted magad rosszul es normalis. Felborul a belflora egyensulya, ami meg hangulatray kivanossagra szoval kb mindenre hatassal van.


Viszont ha hánysz vagy lázad lesz vagx bármi durvább dolog, akkor szólj a dokinak.

Ja és ezek kb 4-5 nap alatt hatnak. Szóval szedd be a 3mat de a hatás késni fog

2023. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne olvass velemenyeket es ne stresszelj. Gondolj beley szedi pl 100 ember, abbol 99nek semmi baja egynek van es az fog velemenyt irni, te meg csak azt latod. Ne nezd!
2023. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen szedtem. Nekem bevált pl kozepfulgyulladásra nekem csak ez használt. Normaflort vagy valamit szedj mellé mert a gyomrot kitudja csinálni mint mindegyik antibiotikum.
2023. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amint be vettem az első szemet, egy félórán belül elkezdett fájni a gyomrom , mintha éhes lennék pedig étkezés után vettem be. Viszont vettem be egy enterolt, nagyjából jobb lett a helyzet . Remélem hatni fog.
márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!