Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beveszek 5db valeriana harmony...

Beveszek 5db valeriana harmony kapszulat de akkor sincs semmi hatasa. Miert van ez?

Figyelt kérdés

Semennyire sem lazit el, nem old fel. Semmit nem csinal. Nagyon szorongok, nem tudok aludni, felek, remegek, nem merek megszolalni. Minden bajom van.

Xanaxot meg hasonlo drogokat nem akarok szedni, most szoktam le rola de az ert valamit, akkor is ha drog..most probaltam eloszor ilyen veny nelkul kaphato nyugtatot de ez nekem semmit nem er. Ha 10et vennek be akkor sem erne semmit.

Miert van ez? Mas hasonlo nyugtato sem erne semmit ezek szerint?


2023. júl. 15. 11:30
 1/5 A kérdező kommentje:
24N
2023. júl. 15. 11:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nyugtató hatású teák is. Esetleg olyat próbaltál?


Volt barátnőm is szedte a valerianat és neki használt.


Nem iszol esetleg napközben sok olyat ami koffenit tartalmaz?

2023. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem iszok semmi koffeint. Még kólát sem
2023. júl. 15. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

17-27 eves koromig ilyen keszitmenyekkel probaltam eletben tartani magam, meg pszichologus, meg kokler termeszetgyogyaszok.

Aztan mikor mar teljesen rom voltam, elfogadtam az orvostol, hogy nyugtatot irjon fel. Hasznalt. Otven vagyok most. Azota hol szedek, hol nem. Nem okoz fuggoseget, es mar negyedelem, ugy szedek, hogy egesz piciket.

2023. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Citromfűlevél teát próbáld meg. 22L
2023. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!