Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Intim teruleten borotvalkozas...

Intim teruleten borotvalkozas utan begyullad es bepirosodik az egesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem reg kezdtem el borotvalkozni es nagyon csunya latvany, emellett faj is es erzekeny, elkezdtek benoni a szorszalak is

Arra gondoltam hogy hagyom noni amig meggyugszik es normalis lesz, utana pedig elmegyek gyantaztatni egy kozmetikushoz

(Nagyon hajlamos vagyok minden testreszemen a szornenovesre)


2023. júl. 15. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Előtte-utána fertőtleníteni. Lehet bőrradírral is kezelni naponta, akkor kevésbé fog benőni. A benőtt szőrszálakat szerintem legjobb kipiszkálni, szintén előtte-utána fertőtleníteni (az eszközt is), addig úgysem gyógyul. Ha nagyon csúnya, vegyél gyógyszertárban vagy DM-ben Bepanthen Plus kenőcsöt a sebekre.
2023. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjad meg dzsungelnek
2023. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!