Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pattog a fül?

Miért pattog a fül?

Figyelt kérdés
Évek óta pattog a bal fülem, ha nyelek. Idén voltam fülorrgègèszeten más problèmával és ezt is emlìtettem. A fő problèma megoldódott, de ez a fül pattogás és folyamatos bal fülzúgás az maradt. Amúgy idén rettenetes fül fájdalmam volt és végül orbáncom volt ami fülgyulladást okozott. Azt még el kell mondjam, hogy háromszor is vissza kellett mennem a korházba a fülfájdalom miatt mert nem vettek komolyan csak mikor már lètezni nem bírtam a fájdalom miatt. Audiológiára is küldtek , de ott minden okè volt. Most már jól vagyok csak van ez a pattogás és zúgás. Együtt tudok vele élni, de nem bánnám, ha ez sem volna. Ötletek, hogy mi lehet ez?
2023. júl. 16. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
A pattogò hang oka az orrot a fûllel összekötô fûlkûrt megnyilàsa, mely a dobûri nyomàs rendszeres kiegyenlitését biztositja.
2023. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!