Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontérzékenység ellen mit...

Frontérzékenység ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Utóbbi másfél évben fura tüneteim vannak. Mindenféle kivizsgáláson voltam, eszembe sem jutott, hogy front, mert soha nem figyeltem ilyesmire, de sajnos tényleg a melegfront a ludas.

Másnapossághoz hasonló tünetek, rettenetes fáradtság, lassú reflexek, tompaság, szinte még a nyelvem is nehezen forgatom mintha be lennék rúgva. Kissé fáj a fejem, de az nem vészes. Viszont lehangolt, depis vagyok.

Valakinek hasonló tünetekre használ valami?



2023. júl. 16. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

És mégis hogy jutottál arra, hogy a melegfront?

Már csak azért is, mert hetek óta nem volt melegfront.

2023. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Véletlenül vettem észre. Mikor gyanakodni kezdetem, el kezdtem figyelni hogy mikor jönnek ezek a tünetek van e és milyen front van, így igazolódott be. Most már 2 nappal előre tudom ha melegfront lesz, mert jönnek a tünetek, sajnos. Érdekes, hidegfrontkor meg aktív leszek, sokkal jobban koncentrálok, jobban megy a munka.
2023. júl. 16. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ebben nem hiszek. Mégis milyen paraméter változik front előtt, ami máskor nem tud? Légnyomás, hőmérséklet, szél, páratartalom stb sosem állandó, még 1 napon belül sem, illetve változhat ugyanúgy, mint front előtt, front nélkül is. Szerintem pszichés, ne figyelgesd a frontokat.
2023. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én se tudtam mi fán terem 35 évig. Eszembe se jutott sokáig, először mentem endora, kardiológiára. Aztán mikor a brutál frontérzékeny kolléganőm belehányt a kukába, akkor jutott eszembe, lehet, hogy nálam is ez jött elő"vénségemre".Nem tudom hogy működik, mit csinál az ember agyával, de létezik, sajnos. Elkezdtem figyelni milyen front van mikor jönnek a tünetek és mindig meleg.
2023. júl. 16. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

33 évig nem vágtam mi az a frontérzékenység, de április óta tudom. Egyszer csak jött. Én is általában a kiírt frontváltozás előtt 1-2 nappal már kóválygósan vagyok, fáj néha a fejem, feszül a nyakam, az alacsony vérnyomásom miatt meg úgy érzem vagy elájulok, vagy elalszom. És persze a szapora szívverés érzések...Ha hűvösebb van, jól vagyok.

Volt már kardiológia, labor, neurológia, koponya MR, háziorvos is szettarja a kezét. Ez van.

2023. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 soma9111 ***** válasza:
Van rá valamilyen gyógyszer az idő változásra?
2023. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!