Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szennatea/Mályvatea/Szűztea...

Szennatea/Mályvatea/Szűztea Forte/Keserűsó/Dulcolax/Tisasen Forte Melyik a legerősebb hashajtó ezek közül?

Figyelt kérdés

4 napja nem voltam nagywczni , így kéne valami durva cucc ami jól megfosatna. Minél drasztikusabb annál jobb. WC közelben leszek, lesz időm futkosni..


Mályvatea filter + kapszula, Szűztea forte filter + kapszula mennyire hajt durván?


Írnátok nekem tapasztalatokat, véleményeket?


Köszönöm előre is!



2023. júl. 20. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A Szűztea forte nagyon meghajt, 2 darabot irnak, hogy este be kell venni, de 1 darab is elég! Tapasztalatom alapján sima szüztea kapszula 1 darab is elég a kivánt eredmény elérése céljából.
2023. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 nap után én csak normális hashajtóban gondolkodnék.
2023. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Glicerines vagy pezsgőkúppal próbálkozz első körben szerintem 4 nap után.
2023. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én a szűztea fortéből 4-et szoktam bevenni, az rendesen kipucolja a pocakot. :) Viszont iszonyatosan fáj tőle a hasam, úgy tényleg 10/10-esen.
2023. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es nem szabad tűlzásba vinni, mert elég erős a Szűztea kapszula! 1 maximum 2 darab este lefekvés elött bevenni.
2023. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak a dulcolaxot próbáltam, de kegyetlen volt. Természetesen nem értem ki a wc-re...

Én mindenkinek a szilvát ajánlom. Szintén megfosat, de nem fáj tőle a hasad.

2023. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül ittam egy 4 filterből készült szennateát.

Pont strandon voltam amikor elkezdett hatni, így egész strandolás alatt a WCn ültem és fostam plusz nagyon csikart a hasam, de legalább megoldódott a székrekedésem :))

2023. júl. 22. 06:50
 8/8 A kérdező kommentje:

@Kata_Kov2006


A dulcolaxtól én hascsikarással körítve egy teljes napig fosok, suli előtt vettem be este hogy ne kelljen bemennem...

2023. júl. 22. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!