Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt mondtak,par hete van...

Mazipa kérdése:

Azt mondtak,par hete van hatra. Ez kB mit jelent?

Figyelt kérdés

Anyukam tudorakos. Attetes a csontba, meg szerintem az agyaban is van tumor.

Mar csak arnyakat lat, el van torve a csipoje, le van fogyva, nem eszik,nem iszik igazan,csak nagyon keveset,mert muszaj. Egesz nap fajdalmai vannak a fajdalomcsillapito ellenere is.

Harom hete azt mondtak,Mar csak par hete van hatra.

Megis meddig tart ez a par het?

Mar annyira sajnalom szegenykemet...



2023. júl. 20. 12:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt senki nem tudja megmondani neked.

De sok erőt kívánok!

2023. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Pár hétig. 1-2-3-4. Otthon van? Nem kap fentanyl tapaszt?
2023. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Az orvosok már jól betudják határolni mennyi lehet hátra .Sokszor azt mondják,ameddig a szíve bírja .Ne érje váratlanul a hozzátartozókat.
2023. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig? LEhet 5-6 hét, lehet holnapután meghal. Na, csak ennyire pontosan megmondható.


Anyámnál hónapokat mondtak az orvosok, rá három napra intenzívre került és egy héten belül meghalt.

2023. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 BlackSword ***** válasza:
100%
Azt, hogy kevés... ez nem menetrend...
2023. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszikat.

Tudom en,Hogy nem lehet pontosan megmondani... Csak ugy sajnalom szegenyt.

Otthon van egyelore, es nem kapott meg semmilyen tapaszt. Valami gyogyszert Kap naponta haromszor, Ami paracetamol valamivel keverve. Nem ertem a gyogyszerekhez. Az onkologus ezt irta Ki neki, de szegenykem igy is egesz nap nyogdecsel,ha meg kell mozdulnia. A jarokerettel meg wcre kibir menni , de utana sok Ido,mire valamennyire osszeszedui magat. De pl Mar enni nem maradt olyankor ereje.

Igen,ra is azt mondtak,Hogy ameddig a szive birja ...

Szornyu ez a varakozas.. fokg,Hogy tudom,mennyire nincs jol... 😢

2023. júl. 20. 13:44
 7/31 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ez, mi átéltük. Ha nem tud enni és nagy fájdalmai vannak, mozogni alig tud, akkor max 2 hét.
2023. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
A paracetamol lószart se ér, nem tudom, mi a másik. A fentanyl tapasz egy modern morfinutánzat, ami leszedál, a fájdalomcsillapításhoz szükségesnél nagyobb adagban adva meggyorsítja a véget. Kérdezz rá az orvosnál. Mivel tölti az idejét? Alszik? Zenehallgatás, ablakon kinézés, tévé, felolvasás, hogy mégis valami kellemes is legyen neki?
2023. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Kérdésed nagyon aranyos, ártatlan és tiszta. A pár hét az egy hétnél többet jelent, mert nem egy hetet mondtak. Lehet 2 hét, vagy 3. De 4 nem valószínű, mert akkor egy hónapot mondtak volna. A lényeg ebben, hogy már kevés van hátra,és hogy el fog hunyni.
2023. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Igen,en is ezeket gondolom. Hogy,ha mondjuk 10-12 het lenne, akkor 2-3 honapot mondtak volna.

Nem ertem en sem a paracetamolt.. sajnos semmi eletminosege nincs Mar. Semmi nem tud csinalni,mert latni nem lat, ulni sem tud,mert faj a laba,csipoje.

Maximum a radiot hallgatja esetleg.

Akkor varunk. Nincs mit tennis.

Koszonom szepen a valaszokat.

2023. júl. 20. 14:39
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!