Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt mondtak,par hete van...

Mazipa kérdése:

Azt mondtak,par hete van hatra. Ez kB mit jelent?

Figyelt kérdés

Anyukam tudorakos. Attetes a csontba, meg szerintem az agyaban is van tumor.

Mar csak arnyakat lat, el van torve a csipoje, le van fogyva, nem eszik,nem iszik igazan,csak nagyon keveset,mert muszaj. Egesz nap fajdalmai vannak a fajdalomcsillapito ellenere is.

Harom hete azt mondtak,Mar csak par hete van hatra.

Megis meddig tart ez a par het?

Mar annyira sajnalom szegenykemet...



2023. júl. 20. 12:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%
Van úgy, hogy mondják az orvosok az illetőről, hogy nincs sok hátra, de meggyógyul végülis. Én is hallottam ilyenről. Amúgy most mi van vele?
2023. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Hat, anyukam Mar sajnos nem fog meggyogyulni..

Meg el, de Mar gyakorlatilag nincs olyan szerve,ahol nincs rak... Sajnos a szive viszont Eros ugy tunik,mert meg mindig szenved szegenykem 😢😢😢

Mar palliative ellatast Kap, szep,tiszta helyen,kedvesek is vele, tapaszt is Kap,meg oxygent folyamatosan, de sajnos igy sem Kap levegot nagyon,Mar csak szavakat tud mondani egyszerre, es a tapasz ellenere is vannak fajdalmai..

Rettenetes igy meghalni...

2023. júl. 29. 22:27
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámmal átéltem ezt. Borzasztóan együtt érzek. Nekünk napokat mondtak, egy hét lett végül...
2023. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.

Szegeny anyukam meg mindig szenved. Mar morfiumos tapasza van,de meg igyis fajdalmai vannak. Raadasul egyik orvos ezt mondja,a masik azt.

Hetvegen azt mondtak,Hogy nem csak napok vannak hatra,de Mar keszuljunk fel.

Erre tegnap azt mondtak,Hogy meg akar honapokig szenvedhet..

Rettenetes az egesz..

2023. aug. 2. 10:00
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet egyértelműen megmondani, mikor ér véget a szenvedés, valaki végstádiumú daganattal hónapokig szenved, valaki rövid idő alatt elmegy.

Egy idős főorvosunk is sokat szenvedett, ő is tudta, hogy nem biztos, hogy hamar el fog menni, így lényegében saját magának intézte el a halálát. Az ismerős sebésznek olyan beavatkozásért rágta a fülét, ami -ha sikerül- segíthetett volna valamit a fájdalmain, de mindenki tudta, hogy nem fog sikerülni. Viszont másnak ezt nem teszik meg.

2023. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Persze,ertem en. Csak nehez igy, hogy tudom,ha ebren van szegenykem,akkor csak a gondolatai vannak,meg a fajdalom.

Imadkozom,Hogy minel hamarabb megpihenjen, akarmilyen szornyu is ezt kimondani...😢😢

2023. aug. 2. 16:10
 27/31 A kérdező kommentje:

Ha valaki meg olvassa ezt a kerdese..

Anyukam tegnapelott elhunyt.😢

Tehat a sajat kerdesemre valaszokat, ot hetig elt meg...

2023. aug. 6. 07:25
 28/31 anonim válasza:
100%
Őszinte részvétem! :(
2023. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 😞
2023. aug. 6. 14:27
 30/31 BlackSword ***** válasza:
100%

Nem szörnyű kimondani... és nincs abban semmi rossz, ha így éreztél.


Fogadd részvétem.

2023. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!