Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Legális drogok? (LENT)

Legális drogok? (LENT)

Figyelt kérdés

Hallottam ezekről pl.: Szerecsendió joghurtba, hajnalka virág magja, aspirint széttörni és orron át felszívni stb.

Valakinek vannak tapasztalatai ez iránt?

Olyan hozzászólásokra hogy ne drogozz stb nemvagyook kiváncsi saját életem azt csinálok amit akarok.


2010. okt. 14. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Ezek baromságok. Mondjuk eddig még csak az aspirinesről hallottam. Inkább füvezz!
2010. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Füveztem már. Csak kiváncsi vagyok igazak e ezek.
2010. okt. 14. 14:29
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Egy részük kamu, másik része kissé veszélyes játék. Ha komolyan érdekel, akkor javaslom, hogy nézz körül ezen a fórumon, itt megtalálsz mindent, felhasználás, tapasztalatok, stb.:


[link]

2010. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

[link]


ezeken a fórumokon sok mindent írnak, tapasztalatokat, stb.

2010. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

van köztük igaz is.... pl kékhajnal mag joghurtba keverve enyhe hallucinogén.

meg vmelyik rózsamag is ,de ezt nem tudom melyik a sima kertbenlévőt inkább ne edd emg :)

+ elvileg az angyaltrombita virágja kifőzve is hallucinogén, de az veszélyes mert mérgező lehet.

aszpirin orrba is csak fájdalomcsillapító.

ami még érdekelhet az a herbalecstasy. lehet kapni ilyen herbalcuccos boltokban.

2010. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Miért itt kérsz tanácsokat a drogozáshoz? Normális vagy te?
2010. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
A drogokhoz laikus vagyok, nem is akarlak kioktatni, de mint orvostanonc kötelességem téged figyelmeztetni: Nem vagy sem gyógyszerész, sem biológus, hogy ismerd az egyes gyógyszerek helytelen alkalmazásából származó hatásokat, vagy ismeretlen méregtartalmú növények szervezetbe jutásának veszélyeit. Ha nem akarsz beledögleni, vagy toxikológián kikötni, inkább ne próbálkozz...
2010. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

A beledögléshez is érteni kell, a te módszered arra lesz jó, hogy valamelyik szervedet tönkretegyed véglegesen és nyomorékan leéld az életedet. Ám legyen...

UI. mind a 3 módszer kamu.

2010. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha már füveztél akk nem fogod érezni de sok legális növényt kapni amitől haluzunk...vannak dealerek akik ezeket terjesztik...


a legjobb "drogot" én fejlesztettem ki...a képzelőerő...olyan erősen tok képzelegni h erősebb mint a drogos halucináció...csak ez bármikor megy...már tulságosan is erős de még mindig felylesztem

2011. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

szerecsendió mérgező hajnalkánál jobb a hawaii farózsa mag

az aszpirin meg hülyeség... ennyi :)

2011. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!