Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány mg Tramadol okoz euforiát?

Hány mg Tramadol okoz euforiát?

Figyelt kérdés

A Tramadol Zentiva 50 mg, de még a 100 sem váltott ki belőlem semmiféle különösebb hatást. Térdproblémára írta fel az orvos, de azon sem sokat segített eddig.

Van ismerősöm, aki 50 mg-tól konkrétan "beállt".


#tramadol #tramadolzentiva



#Mg #Tramadol #opioid #100 mg #Tramadolzentiva
2023. júl. 25. 20:00
 1/9 anonim válasza:
0%
Jobb volna helyette Oxycontin. A háziorvosom azt mondta a drogambulancián adnak.
2023. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A tramadol inkább egy erősebb fájdalomcsillapító, nem nagyon okoz eufóriát, leginkább csak elbódít, ha többet veszel be belőle. Illetve a nagy dózisnak már inkább kellemetlen mellékhatásai vannak, pl. szédülés, hányinger.
2023. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkire maskeppen hat a fajdalmadtol is fugg …egyebkent csak egy bizonyos ido utan okoz euforiat mikor mar tobbszor hasznaltad
2023. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as!

Hogy erted, hogy egy bizonyos ido utan okoz euforiat?

Elso hasznalatra nem, de mondjuk 10-re igen?

Nem ertem benne a logikat.

2023. aug. 30. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia ugy ertem hogy a tramadol hatasanak a tetofoka a bevetelt koveto 2ora utan kezdodik
2023. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De van akit csak elnyom tehat almos leszel tole van akit porget nem mindenkire ugyanugy hat es ha sokaig szeded a mellekhatasai is csunyan kijonnek…en mikor el kezdtem szedni nem csinalt euforiat csak kb par het utan …mondjuk ez szerintem attol is fugg van e fajdalmad…en labtoresemkor kezdtem szedni akkor nem csinalt euforiat viszont erosen csokkentette a fajdalmam…aztan azutan is szedtem hogy meggyogyult a labam akkor mar csinalt euforiat….ki kell tapasztalni kire hogy hat…de en mindenkeppen NEM ajanlom hogy szedd!!!! Ha ra szoksz akkor nagyon kemeny rola lejonni…komoly fizikai es hangulati fuggeseget okoz
2023. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lacko17 ***** válasza:

En atlag napi 1000mg ot szedtem a vegen. Ami jo volt aztan jottek halal kozeli rosszulletek. Es par nap kellemetlen elvonas...

Nem ajanlom rendszeresen, drogozasra

2023. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es!

1000 mg-ot egyszerre vagy napszakokra elosztva vettel be?

Milyen halal kozeli rosszulletekre gondolsz?

2023. okt. 31. 00:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Most Doreta 75/650-est irtak ki. Van valami kulonbseg a hatasaban? Ugyanaz a feeling?
jan. 9. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!