Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyakdoki párnákból melyiket...

A nyakdoki párnákból melyiket érdemes venni és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

'A "NyakDoki" kifejezés nem igazi orvosra utal, pusztán egy találó név. Az oldalunkon szereplő termékek közül egyik sem minősül orvosi, gyógyászati eszköznek, terméknek. Ha használod, akkor csak saját felelősségre és ha úgy érzed, kérd ki kezelőorvosod véleményét. Minden esetben az ő szava a mérvadó és jelenleg is zajló betegségek esetén is konzultálj velük, ha kérdéses a termék használata. Szakorvos által elfogadott vérnyomásmérésre, szívinfarktus előrejelzésére csak és kizárólag orvosi műszerek alkalmasak, az általunk forgalmazott termékek nem.'

A weboldalukról idéztem. Ezek a termékek kb. szobadísznek minősülnek, annak viszont szintén se nem elég szép, se nem egyedi, se nem olcsó.

2023. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges, hogy valamelyik kivételesen jó, de melyik?
2023. júl. 26. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. Már, ha szobadísznek akarod. Ha a nyakad fáj, azzal fordulj orvoshoz és gyógyászati segédeszköz szaküzletben szerezd be, amit javasol.
2023. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AliExpressen 1200-ért is meg tudod venni. A cégtől közvetlenül 9.990-ért ne vegyél mert az átverés!! Én Aliról vettem. Nem rossz, amúgy kényelmes tényleg jól esik amikor ráfekszel de nem tudom mit fog ez javítani bármin is. Nyakad fog fájni pár napig hiszen ez nem a megszokott tartás, de utána elmúlik.
2023. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!