Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem szokás a háziorvosnak...

Ugye nem szokás a háziorvosnak pénzt adni?

Figyelt kérdés

Sok-sok év után kellett hozzá mennem. Egy apróbb gond miatt. Kedves volt és normális. De eszembe jutott, hogy mi van, ha egy kis pénzt várt volna.


Tudom, hogy ez ma már bcs. Nem is ez érdekel, hanem a magyar realitás, mert 8-10 éve nem jártam doki környékén.


2023. júl. 28. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem adtam egy forintot sem. Biztos van, aki igen.
2023. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Én speciel nem vagyok szarrago majom.aztan érdekes ha kell akkor el tudok menni pl hónapokig táppénzre.ti nemigen
2023. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy 1-es irta, nyilvan igen.


Ha feltetelezzu orvosi javaslatra van P2-es ritalin kabitoszerre papirod nala, es 1 het alatt felszivod a cuccot, es a masodik heten mesz, csilingeted a 70 ezret es mar irja a kovetkezo 3 receptet.


OGYEI meg NEAK szarik ebbe bele. Ezt egy neurologus/pszichiter mondta, aki ilyesmiket ir fel, ilyesmiket... "jobbakat".

2023. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem volt táppénz és semmi. Egy vérkép 8-10 év után. Azért gáz, ha ezért fizetni kell itthon, akkor inkább megyek magánba, azt ott tiszták a viszonyok.
2023. júl. 28. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Évente 1 laborvizsgálat állampolgári alapon jár.
2023. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem. És nem is kell. Nem fogadhatnak el hálapénzt.
2023. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás, még soha nem adtam, pedig 3 havonta kell járnom hozzá, amúgy nagyon megüti a bokáját aki elfogadja és az is aki adja.
2023. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi soha nem adtunk sőt van ahol nem is fogadhatják el meg még olyant is hallottam hogy meg is büntethetnek valahol
2023. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!