Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A terhesség kilencedik hetében...

A terhesség kilencedik hetében előfordulhat, hogy a terhességi teszten csak halvány csík van vagy akkor már biztosan erőteljes csíknak kell lenni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 29. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csinálj 2 nap múlva is . Ennek erősödni kell.de tuti hogy 2 hete volt.
2023. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ez pozitív ez a fajta tesz nem is lesz erőseb 😘 de egy Uh tőbet tud montani vagy vérvétel
2023. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdezö szerintem egy facelle tesztel nézd meg holnap is vagy ha van otthon még ilyened csak az olcsóbb és ha erősödik kívánom neked akkor azon szerintem jobban lehet látni..szoritok jelezz ám majd
2023. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Most ott tartunk hogy megjott a mensi eleg eroteljesen. Nem tudom hova tenni a reggeli tesztet…
2023. júl. 29. 19:17
 15/16 anonim válasza:
Keres fel egy űgyeletet
2023. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én most biztos hogy várnék és ha elmult csináltatnék egy hcg vérvételt. Ha ugy is pozi akkor orvos ha negatív akkir majd máskor sikerül.

Fölösleges az ügyelet úgy se tudják megállítani ha vetélés lenne.

2023. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!