Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha multhét pénteken gyomorront...

Ha multhét pénteken gyomorrontásom volt, ihatok sört?

Figyelt kérdés
Múlt hét penteken végigment rajtam egy hasmenéses, hányás vírus. Pénteken enni se tudtam, szombaton is koplalás, csak kekszek, krumpli stb, hétfőtől kezdtem rendesen enni. Most már egy sört meg szabad inni? Antibiotikumot már vagy két napja felszedtem.

2023. aug. 3. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen ihatsz.
2023. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy pasztőrözetlen kveik ipát nem vállalnék be, de ha sör alatt azt a halványsárga szódát érted, akkor nyilván, nincs abban semmi.
2023. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Virusra kaptal antibiotikumot?! Vagy azt mas miatt kellett szedned? Ha mar rendesen tudsz enni, kicsit ihatsz.
2023. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A virusra szedtem fel 5 napi adagot. Tegnap végül elpusztitottam egy Kozel premium lagert. Jól esett végre a sok koplalás után. XD
2023. aug. 4. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!