Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véralvadásgátlót szeretnék...

Véralvadásgátlót szeretnék venni,nagyon hülyének nézne az orvos vagy beleegyezne?

Figyelt kérdés
Igazából ahhoz kell hogy nyakláncba rakjuk a vérünket a barátommal, ugye anélkül csak beleszáradna a tartóba.

2023. aug. 5. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézne, az vagy.
2023. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak úgy nem írják fel.
2023. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
A patkányméreg nem jó?
2023. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Pszihologussal beszélges el kicsit.
2023. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább kössetek házasságot!
2023. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ez rohadtul nem így működik.
2023. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi olyan nagy dolog számotokra benne, találtam már neten csak túl nagy mennyiségben.Bármennyire is számítottam ilyen válaszokra, de gondoltam talán előrébb jutok valami tanáccsal hogy hogyan szerezzem be kis mennyiségbe.Nem tudom mit kezdtek a másik 98 üvegcsével, de úgy látom az lesz.És jártam terápiára olyan 3 évig, megvagyok köszönöm.5-re még azt mondom aranyos amúgy.Nem pontozzok le senkit amúgy, nem várom el hogy ez emberek ilyen nyitott gondolkodásuak legyenek, főleg nem Magyarországon.
2023. aug. 6. 06:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Iszol sok vizet és hígabb lesz a véred, jobban fog folyni, ha már a nyakláncban van, akkor előbb-utóbb úgyis besűrüsödik, és akkor arra nem hat a véralvadás gátló, nem értem a kérdésed.
2023. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vérvételes kémcsőben előre benne van valamilyen alvadásgátló, hogy ne alvadjon be amíg tesztelik. Én azzal próbálkoznék inkább a helyedben valamelyik gyógyszertárban, mert akkor az csak arra a kevés vérre hat, amit lecsapoltok, és nem az egész szervezetedben lévőre..
2023. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem kicsit sem érdekel, ha lepontozol. Nem a véres nyaklánccal van a baj, hanem a konkrét kérdéseddel. Miből gondolod, h egy olyan komoly gyógyszert, mint a véralvadásgátló csak úgy jópofiból felír az orvos? Vagy ha felír, azzal konkrétan börtönt kockáztat. Ez nem C-vitamin, h csak úgy bekapkodom, mert épp folyósabb vért akarok brahiból. Jézusom… mennyi ésszel élnek emberek, ez valami hihetetlen.
2023. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!