Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen làz mitől lehet?...

Hirtelen làz mitől lehet? Mindenképpen rák lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap apu délután belázasodott,de nem beteg,mert nincsen semmi influenzára hasonlító tünete(orrfolyás,torokfájás,stb)

Sajnos utána olvastam és nem írnak jókat. Egész éjjel ezen idegeskedtem,nem is aludtam.


2023. aug. 6. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 500 fajta betegségtől. Húzd ki a netet és ne olvasgass, mert láthatóan nem tesz jót az agyadnak.
2023. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyári, hirtelen lázzal járó vírusfertőzések igen gyakoriak.
2023. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, de semmi tünete nincs nem köhög, nem fàj a torka, nem náthás, nem gyenge. Ètvágy is van neki. Csak az, hogy belàzasodott tegnap. Reggel nem volt màr làza, de lehet délutàn újra lesz és holnap mennénk nyaralni ráadásul.
2023. aug. 6. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ferjem covidos volt mult heten. Magas laz, fejfajas, semmi mas tunet. Pl.
2023. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Apu be van oltva covid ellen 2 astra és 1 szputnyik ha jól emlèkszem. De ma màr nem volt làza szerencsére
2023. aug. 6. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!