Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg csak fokozatos csökken...

Tényleg csak fokozatos csökkentéssel tudok lejönni a frontinról? Mi lesz, ha azonnal elhagyom és nem szedek be többé egyetlen bogyót sem?

Figyelt kérdés

2014ben pánikbetegséget diagnosztizáltak nálam, xanaxot írt fel az orvos, tök jó volt. Aztán átváltottam a frontinra és évekig szedtem. 2016 novemberében 100 db 1mg-s bogyót bevettem, csoda, hogy élek, azt mondta akkor az orvosom.

Aztán 2019 júni 1től egy darabot nem vettem be, 5 napig szenvedtem.

Most júniusban újra elkezdtem, mert két gyerek mellett nem tudtam aludni... Ha most újra elhagyom, okozok bármilyen maradandó károsodást magamban? Volt bárki ilyen lehetetlen helyzetben?



2023. aug. 7. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem okozol maradandó károsodást magadban. Elvonási tuneteid lesznek max.
2023. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt mondják, (orvosok is), h az azonnali abbahagyás tilos! Miért mondják ezt?

Igen, pokolian szar az elvonási tünet, de ki lehet bírni. Akkor mégis miért mondják? Nem azért, mert maradandó károsodást okoz a szervezetemben?

2023. aug. 7. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon ráfüggtél, a hirtelen elhagyásba bele is halhatsz. Hasonló, mint az alkohol.
2023. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan az elvonási tünetek miatt mondják. Nem, nem okoz maradandó károsodást. Nem, nem lehet belehalni, 3, ahogy az alkoholba se.
2023. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amikor évekig szedtem, akkor volt, h napi 10-12 szemet bevettem és utána, akkoriban nagyon függő voltam es egyik napról a másikra letettem és csak 5napig voltak elvonási tüneteim.

Most egyáltalán nem vagyok ráfüggve, így is akár bele is halhatok? O.o

2023. aug. 7. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
#4: ne vitatkozz velem, tessék inkább utána olvasni: delirium tremens
2023. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 7. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Mennyiség függő leginkább hogy milyen elvonása van. Meg az is számít mennyi ideje szeded.

Gratula amúgy leelőztél engem a 100 mg-al mert nekem 30 volt a max heroin elvonás miatt szedtem be de 24 óra kiesett azután is ;)

2023. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az se semmi... Én nekem 3 nap esett ki az életemből..
2023. aug. 7. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!