Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » CK-MB érték emelkedhet izomser...

CK-MB érték emelkedhet izomserules miatt?

Figyelt kérdés
Edzes után készült a laborom, izomlázam volt, illetve szalagszakadasom, az utobbival kerultem orvoshoz. Csinaltak labort is, a CK és LDH értékem nagyon magas lett, de a CK-MB is tizszerese a normalisnak. Ott azt mondták, hogy ez az izomsérülés miatt van es mivel az orvosok nem ijedtem meg miatta így én se, de itthon sajnos utánaolvastam és jól beparaztam, ugyanis azt olvastam, hogy a CK-MB csak szivizomgyulladas vagy infarktus esetén emelkedik. A felső testemre nem edzettem. Nem volt mellkasi fájdalmam se. 20 éves lány vagyok.
2023. aug. 7. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem kell edzeni pár hétig, és utána megnézni megint. Ha csökkent, akkor az edzéstől volt.
2023. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!