Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges fiatalként is...

Egészséges fiatalként is érdemes K2-vitamint szedni? 23/F

Figyelt kérdés

Elég jókat olvastam róla, de mivel ugyan én még nem vagyok veszélyeztetett korú a csontritkulás és érelmeszesedés szempontjából, ezért csak hetente 1 tablettára gondoltam. Így biztonságosan szedhető?

[link]



2023. aug. 11. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Teljes értékű egészséges étkezes és rendszeres sport mellett nem szükséges szedni semmit ennyi idősen.
2023. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hat de miert pont k vitamint?
2023. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
79%
Teljes értékű egészséges étkezés, 2-es? Manapság a boltokból? Amikor a megtermelt zöldségek, gyümölcsök beltartalmi értéke a 0-val egyenlő?
2023. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: mert a kérdés a K-ra vonatkozott, K-vitaminnak hívják azt a hatóanyagot...
2023. aug. 12. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szabad mindenféle gyógyszert beszedni! K2 vitamin szedése a Te korodban nem indokolt! Rendszeres sport többet ér!
2023. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Semmi bajod nem lesz, ha szeded. Nem kell többet, mint amennyit ír a doboz. Heti 1 tabletta nem okoz kárt és nem leszel függő sem tőle meg ilyen hülyeségek. Emellett egyáltalán nem gond, ha nem csak akkor figyel oda az ember, amikor már baj van.

Azért, ha valaki italozik, dolgozik, stresszel, de még ha aktívan sportol is, izzad stb. Nem okoz gondot, ha pótolgat az ember.

Fogorvosom javasolta pár hónapja apróbb fogínyvérzési probléma miatt, hogy K-vitamint, ha lehetőségem van szedegessek.

márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!