Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Natural Magyarország ingyene...

A Natural Magyarország ingyenes D3 1 éves vitamin csomagot hírdet, csak a posta költséget kell kifizetni 860 ft-ot. Minden kötelezettség nélkül , tehát nem kötelez vásárlásra.Szerintetek ez nem átverés ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem átverés. Pár évvel ezelőtt is volt ilyen. Küldik a vitamint. Ez egy reklám nekik, nem érdekük, hogy átverjenek. :D
2023. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos megrendeltem , majd utána olvastam el a hozzászólásokat. Azt mondják a hozzászólók , hogy a megrendelés után , nem rendeltek csomagot és küldték a csomagot a 70 ezer ft -os, 80 ezer ft -os összegről csekket mellékelve. Pedig azt írja , hogy nem kötelez vásárlásra. Nagyon sok panasz érkezik hozzászólásban. Mikor elolvastam a hozzászólásokat , akkor egyből lemondtam e-mail-ben a megrendelést, reggel pedig telefonon is. De azt írta a hölgy , hogy már nem tudják törölni a megrendelést mert elpostázták. De szerintem ez nem igaz. Pénteken rendeltem meg és pár óra mulva le is mondtam. Amugy is csak hétfőn tudja kihozni a postás. És minden évben folyamatosan kérés , megrendelés nélkül küldik nekik a csomagot. Akinek már volt ilyen esete legyen szíves írjon, mert én minden képpen meg akarom szakítani velük a kapcsolatot. Nagyon sok panasz érkezik kommentben, hozzászólásokban, hogy nem rendetek semmit , mégis küldik a csomagot. Szerintetek , mit csináljak, ha meg jön a csomag ne vegyem át ? Kérlek írjatok sürgős !
2023. aug. 12. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden online rendelésre igaz, hogy átvétel után legalább egy hétig visszaküldheted a cuccot, és vissza kell adniuk a pénzt. Ha nem veszed át a postástól, arra ugyanez vonatkozik. A további csomagokat pedig már lemondtad, ha jól értem. Ha ezentúl tévedésből küldenek valamit, azt már az ő bajuk.
2023. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2023. okt. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!