Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A cigisekre miért nem vonatkoz...

A cigisekre miért nem vonatkozik a maszkviselési kötelezettség?

Figyelt kérdés
Nyilván azt nem úgy értem, hogy maszkban cigizzenek, de elég idegesítő hogy emberek tucatjai a távolságot be nem tartva, cigit szívva mennek az utcán. Ha már ennyire komoly állítólag ez a dolog, akkor szerintem nem valami helyes, hogy míg az emberek többsége le sem veheti semmi esetben az utcán, addig más leveheti csak azért, mert függő. Nyilván nem elvárható, hogy szokjanak le, de valami csendes helyen el lehetne szívni, és nem úgy sétálni a tömegben.
2021. febr. 1. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmi bajod nem lesz a nyílt utcán, inkább menj tőle távolabb, ha ennyire félsz.
2021. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem félek, csak nem szeretem a bűzt. Meg ugyebár mindenki más hordja a maszkot mindenhol, és ezzel szemben ez nem fair.
2021. febr. 1. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te meg vedd le ha mondjuk üdítőt iszol és akkor máris fair lesz, és így kiegyensúlyozottabb lesz az életed :D
2021. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csakhogy üdítőt inni, meg enni nem lehet ott, ahol maszkolni kell.
2021. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahol cigizni lehet, ott üdítőt inni is..
2021. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pl utcán
2021. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én holnap végig üdítőt szopogatok abban a fél órában, amíg gyalogolnom kell. Meglátjuk mit szól hozzá a rend őre.
2021. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Én szoktam, bár ez kis település, itt nem kötelező a köztéri maszkviselés. Valahogy nem szereti a kis településeket ez a szörnyen veszélyes és halálos vírus.
2021. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!