Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van szekletem ritkán?

Miert van szekletem ritkán?

Figyelt kérdés

Nos.... Kb 1 hetig nem jon szeklet de nem is kell...viszont van amikor 2 hetig ,ez nem mindig ...sokan reggel mennek MINDEN REGGEL,de en ilyenkor is este .

Az étkezésem normális es nem voltam orvosnal de mar sokszor feltem hogy kirobbanak a beleim es meghalok. Egyik ismerosunk igy halt meg...


2023. aug. 16. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es nem nagyon vagyok felpuffadva es nem szoktam sokszor pulizni
2023. aug. 16. 19:45
 2/7 A kérdező kommentje:
*pukizni
2023. aug. 16. 19:45
 3/7 anonim válasza:
100%

Hogy halt meg? Tele volt széklettel a bele és durr? Hihetetlen kicsit.

Amúgy meg Dulcosoft vagy hashajtó.Az emésztéseddel problémak vannak

2023. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hét???? az nagyon sok! Ha nem viccelsz, akkor irány az orvos!!
2023. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ebbe tenyleg bele halt ugy hogy szétszakadt a bele aztán az elfertozodott vagy nem tom de mar nem tudodt vastagodni a bele ezert megtörtént es az be kerult a verbe megminden. Es igen 2 het akkor viszont nagyon faj a hasam és utana par napig (kb.2-3) normálisan van szekletem viszont utana ujra ez van
2023. aug. 16. 22:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja es hizni nem hizok pedig nem edzek csak suliban a napi tesi
2023. aug. 16. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Kevés a rost vagy folyadék,iktass be minél több zabkását és gyümölcsöt,és igyál meg minimum 2 liter folyadékot naponta(bár nyilván az is fontos hány éves vagy)

Na meg egy gasztroenterológiai beutaló sem ártana...

2023. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!