Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsibbadt már így másnak is a...

Zsibbadt már így másnak is a keze?

Figyelt kérdés
Hajnalban arra éberdtem hogy a kezem a fejem fölött van és válig az egész kezemet egyáltalán nem érzem. Mégcsak arréb rakni sem tudtam. Persze kifolyt belőle a vér (vagy nem tudom) és félpercmúlva már megint éreztem és tudom hogy ha ez ritkán fordul elő akkor nem betegség csakkíváncsi vagyok hogy volt-e ilyen már másnak is mert elég fura érzés.
2010. okt. 15. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon sokszor zsibbadnak a tagjaim, van h combtól lefelé, vagy egyszerűen csak a kisujjam:S am rossz a vérkeringésem, de nálad ez nemhiszem, h fennál, egyszerűen elaludhattad a kezedet 16/L
2010. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! Nekem szokott lenni ilyen. Először nagyon megijedtem, de már megszoktam. Azt hittem először, hogy álmodok, és nem is az én kezem. Vissza szoktam "masszírozni" bele az életet.
2010. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt, hogy reggel éredéskor magam alatt találtam a karom és nem tudtam mozgatni,

nem éreztem vele (pedig a másik kezemmel csipkedtem is), csak enyhe zsibbadást.

Még meg se tudtam mozdítani és a másik kezemmel kellett mozgatnom, de 2 perc alatt felébredt ő is cak a zsibbadás tartott még pár percig.....

2010. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a valto furdo tesz jot es a masszirozzas!
2010. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt már ilyen,nagyon durva volt,kb ugy éreztem magam mint amikor a harry potter filmbe valakinek eltört a karja,és nem jó varázsigét használtak,és eltűnt a csontja:D

nagyon duuurva ilyenkor:D

2010. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!