Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg tudnak még egyáltalán...

Meg tudnak még egyáltalán valakit félemlíteni ezzel az új koronavírus variánssal?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 16:42
A kérdező szavazást indított:
engem igen
most már csak nevetek az ijesztgetős híreket, de 3 éve engem is sikerült befosatniuk
engem egyáltalán nem sikerült megfélemlíteniük, az elejétől fogva átláttam rajtuk, mint szalámi szendvics a folpackon
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem ijesztgetésnek mondják. Hozzáteszik, hogy milyen tünetekkel jár - mint egy influenza. És körülbelül ugyanannyi idő alatt gyógyul.
2023. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ti vagytok azok, akik még mindig Covid félelemben éltek, ezért kiírjátok a menetrend szerinti kérdéseket ide, amint valami mínuszos hír megjelenik a Covid-ról.
2023. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Hogy a viharba ne tudnának. A mai napig látok olyan agyhalottakat, akinek a pofáján rohad a maszk.
2023. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Temérdek orientált látok egyedül ülve a saját autójában maszkkal az arcán.(Dél-Kaliforniában élek.)


A kacagás igen hasznos és támogatja az immunrendszeremet.


Rajtam 2x átfutott. A 2. kimondottan élvezetes volt. 5 napig napi 23 órát aludtam. Kialudtam 63 évem álmatlan éjszakáit.

2023. aug. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alain Delon ***** válasza:
23%
Szóval ez úgy működik, hogy te és az olyanok, mint te annyira megrettentetek a vírustól, hogy már azt nem bírjátok elviselni és inkább átmentek tagadásba. Ennyikehhh!
2023. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudnak. Bár szerintem jóval kevesebb embert, de még mindig rengeteget meg tudnának vezetni, ha megint be mondaná a TV, hogy nőnek az eset számok. Milyen érdekes hogy ha nincs TV, vírus sincs. Ugyanígy, nem számolnak be a TV-ben az elmúlt 3 év történéseiről, konklúzióiról, következtetésekről, semmit nem mondanak meg, hogy volt e annak az egész cirkusznak értelme amit ránk erőltettek. Nem mondják be a TV-ben és érdekes módon nem is gondolkozik erről senki. Mintha ez nem lenne fontos. Történt ami történt, ugye azt legyintünk rá. Na de mi történt 3 év alatt.

Elmondom soha nem fogjuk meg tudni a teljes igazságot, de most nem is ez a lényeg szerintem, ha nem tényleg elkéne gondolkozni azok hogy amit a TV-ből meg tudunk az jó e nekünk vagy sem.. Mert szerintem eléggé át vannak verve az emberek nap mint nap... "Ne gondolkozz majd mi megtesszük ezt is helyetted.." mondja TV

És a lusta ember még örül is neki... De a felelősséget persze visszadobkák!! Ugye...

2023. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Ez történik:


*Én: leülök a TV elé és bekapcsolom.*


"-TV: Mérgesország megtámadta Jófejországot, 6 bombát dobták le az éjjel, 9000 ember sérült meg, 60-an életüket vesztették, 50,000-en menekültek el...."


(Mi is történik? Én leülök a TV elé, és kapok rengeteg információt, tényt. Ezt elkönyvelem valóságként, meg sem kérdőjelezem mert tényként közölték. Aztán kikapcsolom a TV-t és megyek a dolgomra. És akárkinek elmondom ezt valóságként mondom. Hisz tudom mert a TV ezt mondta tényként...)


Kérdés? Kérdésnek helye nincs.. Ugye..


De azért próbáljunk meg válaszolni párra:


-Milyen érdekem van abban hogy tudjam hogy Xország bombázza Yországot?

-Mire megyek ezzel az információval?

-Miért tartozik ez rám?

-Miért fontos valakiknek ez hogy tudják erről az eseményről?

-Honnan tudhatom biztosan hogy amiket a híradó bemondó mond az a teljes igazság?

-Honnan tudhatom biztosan hogy azok a videó felvételek valódiak?

-Miért kezelem tényként és való igazságként azokat a dolgokat amiket közöl velem egy 2 dimenziós objektum, amiket nem láttam a saját szememmel?

2023. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

7

Németországban pl. sokáig 1% körüli volt az infláció, a boltban persze nem hittem a szememnek, hiszen megírta a sajtó... Persze a lakásárak sem duplázódtak 6 évente csak a hirdetésekben

2023. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!