Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha helytelen a testtartásom,(...

Ha helytelen a testtartásom,( azaz púpos a hátam)az okozhat nekem bármiféle betegséget( pl. vmi halálos betegséget,mint a rák )?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam ezen,és egy kicsit megijedtem. ☹️

2023. aug. 21. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát halálálos betegséket semmi képpen ne aggódj emiatt, nem tudom hogy azt hogy rossz a testtartásod az tényleg így van vagy csak feltételezed, de bárhogy legyen nem egészséges túlságosan.

De meghalni nem fogsz tőle.

2023. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire púpos a hátad? Jársz valami kezelésre?
2023. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem annyira nem,családom szerint eléggé :(

Itthon próbálok olyan gyakorlatokat csinálni,amelyek elvileg segítenek,hogy jobb legyen a tartásom.

2023. aug. 21. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Halálosat nem, de az egészségesen, aktívan töltött éveidet jelentősen csökkentheti. Érdemes lenne gyógytornászhoz fordulnod ezzel. Másrészt nézd meg magad fényképen kívülről, mert ha simán hátranézel, nem fogod jól látni, hogy igazából hogy szokott állni a hátad.
2023. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
78%
Halálos betegséget nem olyan könnyű összekalapálni, de az életminőségedet jelentősen rontani fogja.
2023. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van a családom szerint púpos vagyok, szerintem nem vészes, bár szokott fájni a hátam. Neked nem fájt még?
2023. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig még nem fájt szerencsére.
2023. aug. 23. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!