Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a moziba rossz a wc és...

Ha a moziba rossz a wc és irtóra pisilnom kell mit tegyek!? 19L

Figyelt kérdés

#mozi #pisi #Rossz wc
2023. aug. 21. 18:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Na, hiszti vége.
2023. aug. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit érdekes a felvetés...


6-kor tetted ki a kérdést, a megoldás 10-kor jött. Nem minden film esetén, de a mozi általában a reklámokkal együtt 2-2,25h hosszú.

Ha 6-kor felvetődött ez a dolog, akkor vagy már akkor kellett, vagy előre tudtad, hogy kelleni fog, ami arra enged következtetni, hogy ilyen sokszor van, így tudtad, most is így lesz.


Elsőnek talán meg kellene előzni a szitu kialakulását. Igyál kevesebbet a film alatt vagy épp otthon menj el közvetlen az indulás előtt.

Ha mégis kialakul, akkor fel kellene mérni, hogy mennyire kell és ahhoz képest, ha ott nem mész el, mikor lesz lehetőséged legközelebb elmenni. Ha úgy ítéled meg, hogy nem bírnád ki addig, akkor talán a személyzetet meg kellene kérdezni arról, hogy te, mint nő, hol tudsz elmenni mosdóba, hiszen a mosdó nem alkalmas.

Arról nem is beszélve, hogy amint látom, nem egyedi eset, hogy egy nő igénybe venné a film után a mosdót. Az utóbbi alkalmakkor, amikor moziban voltam, szinten kivétel nélkül tömegesen "rohantak" ki a mellékhelységbe.


Az persze megint más kérdés, hogy ha ez rendszeresen előfordul, mi lehet az oka...

2023. aug. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekelne, ogy a ffi ffi :D Bemennék oda, akinek nem tetszik így járt.
2023. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Késöbb volt ide időm írni 12.
2023. aug. 22. 16:33
 15/36 A kérdező kommentje:

Na jó de a férfiak kizavarnának hogy az fiú és ezért inkább bírtam

Elötte nem volt időm elmenni ez egyszeri volt hogy így jártam!

2023. aug. 22. 16:35
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

"férfiak kizavarnának"

Nem.


Ha valaki mégis szólna, mondhatod, hogy a női le van zárva.

2023. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Ha egyszeri volt, akkor tanulj belőle...
2023. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Tanultam is 17.
2023. aug. 22. 17:50
 19/36 anonim ***** válasza:

Ha én jól értelmezem, a kezdés előtt kellett pisilned. Na már most a kezdéskor a film előtt vannak a reklámok, más filmeket mutatnak be, ezért ha kimész a moziból a pláza wc-be akkor simán vissza is érsz a film elejére.

Ha meg nincs reklámblokk előtte, mert ez egy olyan mozi esetleg, akkoris csak 10-15 percről maradsz le a filmből, ami jobb mint nem figyelni egy teljes filmre, mert pisilned kell.

2023. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

"egy nő igénybe venné a film után a mosdót. Az utóbbi alkalmakkor, amikor moziban voltam, szinten kivétel nélkül tömegesen "rohantak" ki a mellékhelységbe."


Ez amúgy akárhol így van. Színházban vagy operában is inkább kevesebbet iszom, mert ez valami borzalmas, amilyen hosszú sor kígyózik, az utazások alatt is volt, hogy a férfibe át kellett menni, annyira hosszú volt a sor, buliknál is a férfi wc-nél van 1-2 ember max, a nőinél non-stop kígyózik a sor.

Arról nem is beszéve, hogy az is gyarapítja a tömeget, hogy aki végzett még bent mard pletyizni vagy bámulni magát a tükörben. Mútlkor egy nőt lökdöstem félre, mert a 3. hahóra sem mozdult arrébb, csak állt és szerelmesen nézte a tükörképét én meg nem tudtam tőle kezet mosni. Persze neki állt feljebb...

2023. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!