Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg rossz a hőháztartásom,...

Tényleg rossz a hőháztartásom, hogy ma reggel is simán elbírtam egy mellényt is a pulóver felett?

Figyelt kérdés
Igaz hogy mostanában inkább zöldségeket, gyümölcsöket eszek, nem húst, meg fázós is vagyok. Egy ehhez hasonló [link] mellényről van szó. 32/n

2023. aug. 10. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Reggel nagyon nem volt meleg, én is pulcsiban mentem ki és tudtommal nincs gond a hőháztartásommal. Hirtelen lehűlt elég rendesen a levegő az elmúlt napokban (legalábbis felénk), szerintem teljesen normális dolog ilyenkor kicsit vastagabban öltözködni.
2023. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én hozzátenném, hogy nem vagyok fázós.

Viszont ismerek pár olyan csajt, akik extrém módon fázósak. Volt munkatársam pl. 20 fokban már HÁROM réteg pulcsiban és mellényben volt és még néha így is remegett amikor kimentünk cigizni.

2023. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!