Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a szúró érzés a...

Mi lehet ez a szúró érzés a nyakamnál?

Figyelt kérdés

2napja néha néha a nyakam hátsó részén ilyen szúró érzést érzek a börömön nem akkor ha hozzá érek hanem csak úgy néha az egész hátsó résznél néha csak egy ponton. Nem piros, nincs rajta semmi. Gondoltam lehet az izzadság miatt de azt kizártam.

Nagyon megvagyok ijedve mitől lehet ez?


2023. aug. 21. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

- mozgásszegény életmód

- megerőltetés

- vagy bármi más a kettő között

semmit se tudunk rólad, azt se, hogy hány éves vagy, milyen gyógyszereket szedsz, milyen életmódot folytatsz, stb., pedig ezektől is függhet, hogy mire gyanakodjunk

2023. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok egyenlőre semmi gyógyszert nem szedek, mozgásszegénynek nem mondanám mert sokat sétálok de nem sportolok vagy ilyesmi, tulsulyom az van boven.
2023. aug. 21. 21:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hasonlatot se tudok mondani mit erzek a boromon de szuro erzes az fix
2023. aug. 21. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért vagy nagyon megijedve tőle? Hipochonder vagy?

Mennyi ideig tart és mitől múlik el?

2023. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Másodpercek az egész csak úgy elmúlik aztán vissza jön, de nem váltja ki ezt semmi mármint kivűlről nem az, hogy hozzá nyúlok vagy elfordítom a fejem stb..



És amúgy igen kissé az vagyok😅

2023. aug. 21. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor attól van. Pszichésen hívod elő. Foglald el magad valamivel (tapétázd ki a lakást vagy ilyesmi), meglátod, megfeledkezel róla, így nem is jön elő többet.
2023. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!