Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nílusi láz lesz az új covid?

A nílusi láz lesz az új covid?

Figyelt kérdés

Van most ugye ez a tigrisszúnyog. Jelenleg, aki a 16.,22.kerületben vagy Szegeden 1 napnál többet tartózkodott, nem adhat vért, mert szúnyogunk ott garázdálkodik.

Ez a szúnyog még a covidnál is intelligensebb! Nem csak a kerületeket ismeri, hanem arra is ügyel, hogy csak olyat csípjen, aki már legalább 24 órája ott van.

Tehát, ha én a 11.kerületből átugrom egy barátomhoz grillezni a szomszédos 22.-be, és sz@rrá csípnek a szúnyogok, akkor nyugodtan adhatok, hisz időben elhagytam a veszélyes területet 🤦🏽‍♀️

Mire jó ez az újabb hiszti? Nem félünk elég jól a háborútól? Vagy elfogyott a görög ABC és nincs újabb, minden eddiginél veszélyesebb covid variáns?🤔



2023. aug. 26. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Van, akit keményen megviselt a covid időszak az biztos… majd csak rendbe jössz egyszer nyugi.
2023. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Én olyan jól viseltem, hogy izgatottan várom, mi lesz az új mindmeghalunk cirkusz kiváltója 😁
2023. aug. 26. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Mivel a fertőződés teljesen másként zajlik, nem, nem lesz az.


Egyébként biztos érezném a kérdésed poénfaktorát, ha a nagybátyám 7 éve nem ebbe halt volna bele.

2023. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3! Most ne haragudj, de nincs olyan betegség vagy baleset, amibe nem halt bele már legalább egy ember. Ennyi erővel legegyszerűbb, ha mindenki bezárkózik egy egyszemélyes steril beton bunkerbe és szép csöndben várja a véget.
2023. aug. 26. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Minden covid
2023. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

"Ez a szúnyog még a covidnál is intelligensebb! Nem csak a kerületeket ismeri, hanem arra is ügyel, hogy csak olyat csípjen, aki már legalább 24 órája ott van."

Hát, az biztos hogy beléd nem sok intelligencia szorult, ha még olyan alapvető fogalmakat sem ismersz mint esély vagy arány vagy épp valószínűség.

2023. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6!Ismerek. Ha fertőzött vagyok és úgy adok vért, pont nulla a jelentősége annak, hogy 1millióból vagyok én az az 1, aki fertőzött, vagy kettőből😉Ez meg nem matematika, hanem a valóság.

Ez kb.olyan, mintha nem vizsgálnák be a vért, hanem megkérdeznék, homoszexuális és/vagy intravénás droghasználó-e, mert, ha igen, akkor nem adhat, hisz nagyobb eséllyel HIV+.

2023. aug. 26. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
#7. ...meg is kérdezik...
2023. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8! Ezek szerint homoszexuális nem adhat vért?
2023. aug. 27. 00:09
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Tehát hogy elővigyázatosságból nem adhatsz vért = hiszti meg covid?

Mire jó ez az ostoba provokáció?

2023. aug. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!