Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyugat nilusi lazt kaphattam el?

Nyugat nilusi lazt kaphattam el?

Figyelt kérdés
sziasztok, szeretnem megkerdezni el-e kaphattam szegeden a szunyogcsipesektol a nyugat nilusi lazat. Hetfon voltam szegeden, kedden szedultem egesz nap, szerdan csutortok semmi bajom nem volt, penteken 3x hanytam egesz nap lazas voltam minden izuletem izmom rettentoen fajt, most vasarnap mintha jobban lennek, bar egesz hetvegen ahogy fekudtem becsipododott a vallam es annyira faj hogy aludni nem tudtam. Menjek orvoshoz ha mar jobban vagyok, vagy csak tulreagalom?

#szúnyog #láz #aggódás #nyugatnilusi
2019. júl. 7. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
megjegyzem most is kotyagos a fejem, bar lehet a 2 fajdalomcsillapitoto amit bevettem. ezenkivul szunyogcsipes alaki kiutes jott ki a fejemen, bar hogyan azt nem tudom mivel nalunk nincs szunyog.
2019. júl. 7. 15:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Bár az sem kizárt, hogy hipochonder vagy.
2019. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de okozhatja más betegség is. Minél hamarabb menj orvoshoz és mindenképp és számolj be a szúnyogcsípéről is! Nem hiszem, hogy ez hipochondria.
2019. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmentel orvoshoz? Ha igen, mit mondott?
2019. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Émelygés, hányás, ízületi fájdalmak... Szerintem ez valamilyen akut fertőzés lesz, vagy pedig egyszerűen csak túl sokat voltál a napon, és később ütött ki rajtad. Azt elég erősen kétlem, hogy a Nílustól idáid vándorol egy szúnyog, hogy téged csipdessen. Főleg, hogy a Nílusi szúnyog arról híres, hogy valahol a Nílus felé található. Ha érted...
2019. júl. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!