Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vádli görcs ellen mit lehet...

Vádli görcs ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Olyan 10 éves korom óta rendszeresen görcsöl a vádlim.


Megfigyeltem, hogy nagyobb időjárás változásnál a legrosszabb. Most jött ez a nagy lehűlés, fáj a járás, de lassan már fekvés közben is mintha kutyák tépnék a vádlimon az izmokat.


Szedtem multivitamint, de egy év után elhagytam, mert nem lett jobb semmivel.


Voltam orvosnál emiatt, lúdtalpam volt 12 éves koromban, kaptam rá gyógycipőt, de nem a helytelen tartás okozza a fájdalmat, mivel nem szűnt meg.


16 éves koromban voltam cukorterhelésen, ez az én ötletem volt, mert annyit olvasgattam a témában, hogy ez is felmerült.


Évente járok vérvételre, az eredmények jók szoktak lenni.

21 éves vagyok és nem tudok már hova fordulni ezzel.

Éjszaka is görcsöl, nappal is.

Jelenleg nappal szokott, nem tudom a hidegfronthoz van-e köze.

Lány vagyok, már ha ez egyáltalán számít…


2023. aug. 29. 14:29
 1/2 anonim válasza:

A begörcsölő lábra álltalában azt mondják hogy magnéziumot kell szedni.

Amúgy az is lehet hogy a bélrendszerben van valami bibi, ami miatt nem úgy szívódnak fel a vitaminok ahogy kell. De nem vagyok doki, nem akarok baromságot írni. Azért a Magnézium tabit próbáld meg, hátha.

2023. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1# Ja igen, azt is szedtem, legutóbb idén tavasz előtt elkezdtem, de júniusban abbahagytam azt is…
2023. aug. 29. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!