Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal oldali mellkasi fájdalom...

Bal oldali mellkasi fájdalom vádli görccsel mit jelez?

Figyelt kérdés

Most keltem fel arra, hogy nagyon fáj a bal mellkasom, olyan mintha valaki ott belül a szívemnél megragadta volna és erőből össze akarná nyomni.


Ezen kívül a vádlimban érzek görcsöket amik hullámban törnek rám. Nem nagyon csináltam tegnap semmi megerőltetőt így nem tudom hova tenni.


Mi bajom lehet szerintetek?



2022. febr. 3. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

A vádli görcs nekem mindig kálcium híánynál van. Szedjél kálcium-magnéziumot, úgy hívják hogy Cal-mag. Attól elmúlik és nem jön vissza amíg rendszeresen szeded. Legjobb a kapszulás, legalábbis nekem az vált be.

A mellkasi fájdalomról nem tudok nyilatkozni. Én várnák pár napot, mert lehet hogy nyomtalanul eltűnik. A test tud ilyeneket produkálni. Ha nem múlik el akkor legfeljebb megkérdezel egy orvost.

2022. febr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pulzus ? Vérnyomás?
2022. febr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehetett egy enyhébb infarktusod. Menj orvoshoz, valószínű elküld a kardiológiára.

Egyszer 40 éves koromban nekem is volt ilyen szívgörcsöm. Éjjel jött és halálfélelmem volt. Megittam egy deci pálinkát és enyhült a szorítás. Másnap elmentem az orvoshoz és elmondtam neki mi volt. Megdicsért, mondván hogy a pálinka értágító hatású. Elküldött EKG-ra, de nem találtak semmit. Ez több mint 20 éve volt, azóta is élek.

2022. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!