Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a problémám hogy az egyik...

Az a problémám hogy az egyik lábfejemen az egyik lábujjam bevan nőve a másik alá vagyis igy születtem! És én szégyelek nem merek semmi nyitott cipőbe járni félek hogy megszolnak kikacagnak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Protetikákban vannak olyan lábujj rögzítők, amelyek korrigálják ezeket a problémákat. Nézz utánna.
2010. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként láttam már ilyen lábújjú nőt strandon és nem volt zavarban,sztem elfogadta igy magát!De ha nagyon zavar,sztem műtéti úton lehetne korrigálni!Ortopéd orvossal kéne beszélned erről,mit lehetne tenni!
2010. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, menj el ortopéd szakrendelésre, időpont, korrekciós műtét (második napon már mehetsz is haza), aztán 2 hét táppénz. Ennyi. Bátorság! Vágj bele!
2010. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ez szégyen? van aki megszól vagy lenézz az ilyenért?
2010. nov. 26. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
miert lenne szegyen , nem is tehetsz rolla mert igy szulettel masresz meg egyaltalan nem nagy szepseghiba.Aki meg kepes lenezni vkit egy ilyenert az egy vereb es senkit nem erdekel az olyanok velemenye. Csak az szamit h te elegedett v e vele , ha sajat magadnak nem teteszel (ami a lenyeg) nyugodtan menj el es kezdj vele vmit.
2010. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen betegség nem szégyen. Az a szégyen, ha valaki nem megy el orvoshoz vele. Az orvos azért van, hogy segítsen.
2010. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!