Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rá fognak szoktatni így a...

Rá fognak szoktatni így a frontinra?

Figyelt kérdés

Zártosztályon vagyok és napi 3x adnak nekem 0,25 mg frontint, mást nem. Gyakorlatilag nem is érzem a hatását. Egy orvos ma reggeli viziten megkérdezte tőlem hogy van e bármi értelme annak hogy ezt szedjem jobban vagyok e tőle mondom nem, teljesen ugyanolyan én szerintem nincs értelme. Mondta hogy akkor csökkenteni fogja fokozatosan de ma 14:00 órakor ugyanannyit kaptam.:( És nem értem miért. Ha innen kijövök én nem akarok szedni semmit ahogy ezelőtt sem tettem de most rettenetesen félek hogy rá fognak szoktatni a frontinra.

Mit tehetnék? Nagyon nagyon félek!

És nem értem miért nem csökkentették ha azt mondják fogják, ők , teljesen maguktól kérdezték meg én nem is mondtam semmit erre ugyanazt kaptam!:(


Mi lehet a legrosszabb ha kijövök és abbahagyom? Én biztos nem fogok ilyen szarokat szedni!!



2023. szept. 2. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Már rászoktál, nem lesz nagy dolog lejönni róla ha kikerülsz
Már rászoktál, kicsit talán rossz lesz a megvonás ha kijössz de túléled
Még nem szoktál rá
Már rászoktál és pokoli lesz a megvonás ha kijössz és abbahagyod, leírom miket fogsz érezni
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Lehet holnap reggeltol fogja csokkenteni. Ha rafuggnel ugyis eszrevenne hogy remeg a kezed vagy valami tuneted van.

Valoszinu mire kijossz teljesen leszednek a gyogyszerrol.

2023. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem azonnal fogják csökkenteni. Amúgy ez sem egy nagy dózis, ne aggódj. Mi miatt kerültél be?
2023. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Öngyilkossági kísérlet
2023. szept. 2. 15:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvossal, le fognak róla állítani ott létem alatt :) reggel meg délben már nem kapok.
2023. szept. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!