Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki le...

Van itt olyan ember aki le tudott szokni a frontinrol? Jól jönne egy kis segítség,mert már elegem van jól jönne egy pár tanács tapasztalat.

Figyelt kérdés

#Fronton leszokás
2023. jan. 2. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvossal kéne mindenekelőtt konzultálni róla, hogy le akarod tenni.

Egyébként fokozatosan, apránként adagot csökkentve szabad elhagyni.

2023. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami sokaknak bevált az a körömreszelő mindig egy kicsit lereszelsz belőle. Ha nagyon nem bírod vannak gyógyszerek is amik segítenek az elvonási tünetek enyhítésében és ők maguk nem okoznak függőséget,de mindenképp beszélj pszichiáterrel vagy addiktológussal
2023. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Állj át rivóra és azt csökkentsd. Azt jóval könnyebb.
2023. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nekem írhatsz privátba. Függő voltam, leszoktam.

Lassan csökkentgetve kell elhagyni sok hónap-1 év alatt.

Koffeint, alkoholt el kell hagyni, fokozzák a tüneteket. Fáradtságot, stresszt, éhséget, fázást kerülni, ezek is fokozzák.

Jobb semmit nem szedni elvonás közben. Átállni egy lassabb, nyugisabb életmódra, megtanulni relaxálni, meditálni.

2023. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!