Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől jöhet ez a hirtelen...

Mitől jöhet ez a hirtelen nyomás érzés a mellkasomnál?

Figyelt kérdés
Menni fogok vele orvoshoz,de előtte érdekel,hogy mások mit gondolnak róla. Elméletileg nincsen semmilyen szívbetegségem,mégis rengetegszer megesik,hogy bármit csinálok(főzök,tv-t nézek stb.) hirtelen nehézzé válik a légzés és olyan érzés,mintha valaki a teljes testsúlyával rányomna a mellkasomra. Ez mitől lehet?
2023. szept. 6. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás. Nekem is a semmiből jönnek ezek a tünetek.
2023. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyan ez+ mellé "szúró" érzés is társul a mellkasomnál.

Szerintem valamilyen pszihés probléma lehet. Bár én sem voltam még kivizsgáltatni.

2023. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam orvosnál,az első ekg után szívritmuszavart diagnosztizált. Vettek tőlem vért,az eredménye pár napon belül derül ki. Az orvos elküldött még kardiológushoz,de oda még időpontot kell kérnem. Remélem mindenki aki hasonló tüneteket észlel,hamar rendben lesz. Sok egészséget mindenkinek!:)
2023. okt. 14. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!