Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy 4 doboz...

Van olyan, hogy 4 doboz Rivotrilnàl is ugyanaz a gyàrtàsi szám van a doboz alljàn?

Figyelt kérdés
0.5-ös Rivotrilt szedek (már amikor lehet kapni, de amúgy is alkalom szerűen szedem) és egy ismerősömnek maradt meg 4 doboz amit nekem adott és mikor néztem a lejárati időt akkor láttam, hogy a gyàrtàsi szám mind a 4 dobozon ugyanaz. Eddig ha több dobozzal váltottam ki egyszerre a gyàrtàsi szám mindnél más volt. Furcsa.

2023. szept. 7. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy sarzson belül ugyanaz a gyártási szám, úgyhogy nem kell aggódni.
2023. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak hallani annyi visszaélést meg hamisítàst ezekkel a gyógyszerekkel kapcsolatban,hogy ilyenkor felmerül bennem a kérdés... De akkor így okés a dolog.
2023. szept. 7. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszertári, nem ilyen fekete import, akkor megbízhatsz ebben.
2023. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát bontatlan ,dézsmazàras rendes papírdobozosan kaptam meg őket és tényleg mindegyiken még a dézsmazàr se volt felnyitva, szóval szerintem tuti, hogy gyógyszertàri, csak nem közeli ismerőstől kaptam, és elég parás vagyok ilyenek tekintetében, ezért merült fel a kérdés.
2023. szept. 7. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tuti nem fogadnék el gyógyszert olyan embertől, akit nem ismerek, vagy nem tudom a gyógyszer származását.
2023. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őt ismerem, nővérem volt kollégája. Mivel a férje halála után sokáig szedte a gyógyszert és most sikerült elhagynia, így maradt meg neki 4 dobozzal és mivel tudta , hogy én is szedem megkérdezte, hogy nem kell-e, mert akkor nem viszi vissza a gyógyszertárba. Ennyi a sztori.
2023. szept. 7. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor rendben van, lehet ugyanaz a gyártási szám.
2023. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!