Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl sok fájdalomcsillapítót...

Túl sok fájdalomcsillapítót szedtem. Mivel tudom helyrehozni a gyomrom?

Figyelt kérdés
1 hónapig napi szinten szedtem a Cataflamot, volt, hogy csak egyet, volt, hogy hármat, voltak 1-2 napok amikor nem kellett. A fogam fájt, kezelésre jártam, de egyre rosszabb lett. Antibiotikumot kaptam kedden, aznap olyan fájdalmam volt már, hogy kb az eszem elment és 4 óránként vettem be a Cataflamot, vagy a Flectort, közte még Algopyrint is. De mar csak enyhitett valamennyit a fájdalmon azt is maximum 1-2 órára. A fejemet vertem a falba, életembe ilyet nem éltem át, elegem lett és szerda reggel kihúzattam. Egyből megszűnt az az erős fájdalom. Azóta nem vettem be fájdalomcsillapítót, amennyire a helye fájdogál azt már bírom gyogyszer nélkül. Az antibiotikumot azt mondta doki, hogy szedjem végig , mellé szedek probiotikumot, hasmenésem nincs. Viszont a gyomorszájam azóta étkezés után fáj. Ilyen nyomó jellegű fájdalom, nem kibírhatatlan, de fàj. Gyomorvédőt szedek, szedtem a fajdalomcsillapito mellett is. Hülye voltam, hogy nem húzattam ki hamarabb, de a doki azt mondta; hogy meg lehet menteni, csak addig kell kezelni még panaszmentes nem lesz. Eleinte nem is volt vészes, 1-2 hetig napi 1 Cataflam eleg volt este, néha az se kellett, de aztán egyre rosszabb lett. Helyre fog jönni a gyomrom ha rendszeresen étkezek , nem terhelem túl és szedem a gyomorvédőt?
2023. szept. 9. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép lassan ez ki fog ürülni a szervezetből.
2023. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem:(

Egyébként szinte soha nem szedek semmilyen fajdalomcsillapitot. Nem szokott kelleni szerencsére semmire max évente 1-2x fejfájásra. A fogaimmal se volt gond korábban. Kivételes alkalom volt, higy ennyit beszedtem. Remélem tényleg nem csináltam vele bajt. Egyébként most olvastam, hogy a Dalacin is okozhatja a gyomorfájást. Arra azt mondták, hogy mindenképp végig kell szednem, már csak holnapra van belőle, úgyhogy azt már beszedem, remélem utána elfelejthetem ezt az egész hónapot.

2023. szept. 9. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Bar nem vagyok a gyogynovenyek kizarolagos hive, a koromvirag-tea hamosito, es gyomor-nyalkahartya regeneralo. Annak idejen nagyon jot tett nekem, igaz, meg kell szokni az undi izet.
2023. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mar jol vagyok ☺️
2023. szept. 12. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudom milyen a fogfájás, kegyetlen tud lenni. Én is emiatt mentem el fogorvoshoz, azóta úgy ülök be a székbe mintha az ágyamba feküdni le😂 Bár az tény, hogy nekem magas a fájdalomküszöböm, volt már olyan fogfájásom amikor majdnem rohanva mentem ki egy algoflexért, a cataflamot azért nem szedem sose mert ha hozzászokik a test akkor már nem is hat annyira. De ha muszáj bevenni egy fájdalomcsillapitot akkor muszáj, mert nálam is van egy határ amikor már érzed hogy percenként erősebb, konkrétan érzed amikor megy ki a fájdalomcsillapito és te tűröd de tudod hogy hagyjuk is, irány a gyógyszer😂
2023. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!