Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta hány tekercs wc papír...

Naponta hány tekercs wc papír használata számít átlagosnak?

Figyelt kérdés

Hány tekercs fogy nálatok naponta/ fő?

Nálam napi 1, mivel rendesen megtörlöm a dolgokat. Próbáltam pl pisihez 3-4 kockát használni, de csak azt igazolta, amit gondoltam is: annyival pisis marad a kéz, mert átázik, ráadásul alapos törléshez sem elegendő. Pipi a legritkább esetben folyik függőlegesen, mindig kell törölni jobbra-balra is.


Zewa 3 rétegű toalett papírt használok.

Naponta sok vizet iszom ( belső hidratáció), így nyilván sokat is pisilek, nem napi 3-4 et. Nagyobb dolog egészséges étkezés mellett 1-3 szor fordul elő/nap.


Nincs gondom a napi 1 tekerccsel, csak mivel nem tudom mihez viszonyítani, így érdekelne, hogy másoknál hogy megy ez.


2023. szept. 10. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ.


X ember, van-e betegség, milyen márkájú wc papír (azaz milyen a minősége és mennyivel bsznak át feltekercselésnél és átmérőnél), stb, stb...

2023. szept. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bide es nedves torlokendo a megoldas.
2023. szept. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a franc fogja szárítani a bőrét napi 12 bidés mosással meg a szaros nedves törlőkendőkkel ( azzal még irritálhatod is a genitáliákat ( hiába van illatmentes) Használja az, aki nem gondolkodik.

Ezek a törlőkendők nem erre vannak. Arról nem beszélve, hogy a kérdés szempontjából irrelevánsak. Köszönöm a válaszokat. Mindenkinél más. Ok.

Akkor a napi 1 is rendben. Ok.

2023. szept. 10. 01:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi hárman lakunk együtt (anyukám, kisfiam és én).

Ez papírhasználat szempontjából 2 fő, mivel kisfiam még pelusos.

Nálunk is napi egy guriga fogy.

2023. szept. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 3-4 napig tart egy tekercs, és ketten vagyunk.
2023. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0,05 tekercs/nap/fő
2023. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!