Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is korbe papirozzatok...

Ti is korbe papirozzatok kozhelyeken a WC-t, mielott raultok? Peldaul tescoban, vagy barhol ahol minden idegen ember hasznalja. En mindig korbe rakom papirral, erre el is megy fel tekercs papir.

Figyelt kérdés
Erre azt mondtak nekem, hogy ez felesleges pazarlas, senki nem tekeri korbe rajtam kivul.
2020. márc. 4. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem, de rá se ülök. Idegen helyen sosem, a papír se véd meg a fertőzésektől.
2020. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert rá sem ülök idegen helyen.
2020. márc. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A papír semmit sem véd, mégha 5 tekercset ráteszel, akkor sem.

Másrészt idegen helyen épeszü ember nem ül a WC-re, sem papírozva, sem anélkül.

Szóval ez csak fölösleges pazarlás, de semmi értelme.

2020. márc. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg csak pazarlás, és az ilyen ember az oka annak, hogy utána nincs/nem tesznek ki WC papírt a normálisaknak sem.


Én nem tekerem körbe, de nem is ülök rá. Ennyit tudjon az ember a WC felett guggolni, kb. három másodpercről van szó.

2020. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ülök rá idegen helyen. Az a pár réteg papír szerintem se sokat véd, pazarolni meg nem fogom, hogy egy fél tekercset rárakok, aztán meg lehúzom.
2020. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak lebegek.
2020. márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ülök le ilyen helyeken, de pl osztrák autópálya wcben már ültem le, mivel végigfertőtlenítette magát.

papír helyett vegyél ilyet:

[link]

2020. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!