Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteges izzadás?

Beteges izzadás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Esküszöm nem túlzok.

Annyira izzadok , hogy a szempillámról képes az izzadság csöpögni konkrétan ahogy pislogok. Mintha le öntöttek volna SZO SZERINT. Tudom hogy meleg van , és az izzadás természetes jelenség , de nálam ez már kritikus. Két picikém van 16 hónaposak,mire őket rendbe teszem , pl ha indulunk valahova , öltöztetem őket ... hát mit ne mondjak, az eletkedvem elmegy magamtól. Bárhová megyünk , rólam ömlik a víz, múltkor voltunk védőnőnél azt hitték ott a többi anyukák hogy rosszul vagyok...az arcom a hátam a hasam egész testem tiszta izzadtság. És ez képes még 24-25 fokban előfordulni. Sőt,egy nagyobb séta után még télen is. Rossz ettől a közérzetem , szégyenlem mások előtt. Az orvos nem igazán tett semmit. Elküldött hasi uh-ra.


2023. szept. 13. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Várd meg a hasi uht. Ha az nem hoz eredmenyt, menj vissza az orvoshoz
2023. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!