Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csukló fájdalmát mi okozhatja?

Csukló fájdalmát mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 napja kezdett fájni a bal csuklóm környéke. Leginkább szúró fájdalomként tudom leírni, néha enyhén feljebb az alkaromra, illetve az ujjaim "aljába" sugárzik, de a csuklómon a legdurvább. Kicsit olyan, mintha az ott lévő erek fájnának, de nem hinném, hogy olyan jellegű problémám van, 17 vagyok és átlagos életet élek. A fájdalom nem tart egész nap, párszor megjelenik, néha folyamatosan, néha csak beszúrogat kb. fél óráig.


Egyébként jobb kezes vagyok, szóval nem is erőltetem meg azt a csuklóm, csak néha támaszkodok rajta, ha ez számít. Nem játszok hangszeren és nem is sprortolok így.


Szóval esetleg valaki tud tanácsot adni, hogy mi lehet ez, vagy legalább annyit, hogy orvoshoz forduljak-e vele?


Köszönöm, ha valaki szánt rá időt és elolvasta:)


2023. szept. 18. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ízület. Orvos.
2023. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Nem erőltetted meg?
2023. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:

Perskindol kenőcs, ami gyógyszertárban vény nélkül kapható. Ha 3 napi használat után nem múlik, el, menj orvoshoz.

Hasonlóképpen voltam, nekem gyógytornász szomszédom ajánlotta a Perskindolt és használt. Reggel és este kend be, többször nem szabad.

2023. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!